Pro pobavení

Vyhrabala jsem doma knížku Co nám tělo říká od M. Hrabici a koukám, že tam je článek i o borelióze, pan Hrabica je expert :)) Jinak kniha je i na ulož.to, kdo by měl zájem. Občas ty hlášky fakt stojí za to. 

"Bude-li Lymeská borrelióza zjištěna u Tebe pozdě, nezaspal jsi ani Ty, ani lékaři, neboť vše je Ti dáno do života ve správný čas. Pokorně přijmi svůj kříž a Tebou vyzařovaná láska ho z Tebe s minimálními následky zvolna sejme." :)))

Celý text:

I když máš jiné lidi milovat a jedině o tom hezkém v jejich chování s partnerem a přáteli mluvit, je nutno přiznat, že někteří lidé jsou běžně protivní, někdy zlí a občas až zákeřní. Bodají do Tebe, svým chováním Tě iritují a Ty? Ty máš zůstat klidný a být k jejich od Pravdy a štěstí odvrácenému jednání milosrdný. Budeš-li konat v duchu Starého zákona (oko za oko, zub za zub), povede Tě rozum a může se stát, že Tě něco bodne. Stalo se tak, a dokonce na to máš nepěknou vzpomínku - Lymeskou borreliózu? Asi jsi mluvíval o něčem, čeho ses vůbec neměl „dotýkat", a navíc nevhodným způsobem. Píchal jsi do lidí, „strkal nos" do jejich Tobě nepříslušejících záležitostí. Mnohé osoby jsi soudil a tvrdě odsoudil, ale práva udělit milost, nebo slušnosti omluvit se jsi nevyužíval. 

Borrelióza je onemocnění způsobené bakteriemi rodu Borrelia, jež je možno rozdělit na původce Lymeské borreliózy a vyvolavatele návratných horeček. Přenášejí je členovci, kteří sají krev zvířat, u nás zejména klíšťata, dále muchničky, komáři, blechy a vši. V ČR je rozšířená Lymeská borrelióza. Není-li nemoc zachycena včas a vyléčena antibiotiky, probuzením srdce a upřímnou láskou k lidem, probíhá v několika stadiích (kožní, nervové a kloubní) a může postihnout i další orgány (např. srdce). Borrelióza je do této kapitoly zařazena ne proto, že zasahuje nervy, ale hlavně jelikož se jedná o nemoc, u jejíhož vzniku stál příliš uplatňovaný rozum. V místě kousnutí přenašečem borreliózy (třeba v létě u vody malou protivnou a krvežíznivou muškou) se obvykle objeví postupně se zvětšující skvrna, což je pro většinu lidi signálem k vyhledání lékaře a zahájení léčby. Někdy se ale varovná skvrna neobjeví a člověk o začínajícím onemocnění neví. Po řadě týdnů se u antibiotiky zavčas neléčených forem mohou objevit další příznaky jako encefalitida, meningitida, či polyradikuloneuritida a záněty nervů či kloubů. 

Bude-li Lymeská borrelióza zjištěna u Tebe pozdě, nezaspal jsi ani Ty, ani lékaři, neboť vše je Ti dáno do života ve správný čas. Pokorně přijmi svůj kříž a Tebou vyzařovaná láska ho z Tebe s minimálními následky zvolna sejme. Když Ti léčba nezabírá, nebo se i během ní nemoc ještě zhoršuje, není to náhodné. Stane-li se Ti to, dopřej své hlavě odpočinku. Tím dáš svému srdci příležitost, aby se nádherně projevilo, což je vlastně duchovní podmínka Tvého vyléčení. 

K pozdním kožním projevům Lymeské borreliózy patří akrodermatitida, což je déletrvající nebolestivé onemocnění kůže, zejména na rukách a nohách, při němž kůže ztrácí postupně pružnost a ztenčuje se, až se nakonec podobá cigaretovému papíru. Nemocný, unaven léčbou i potížemi, volá: „Už nemůžu, již ve své uzdravení nevěřím." Je škoda, že pomoc hledá stále v zevním světě. Pořád nedokáže sepnout ruce a pokorně, pln upřímné víry za své zdraví poprosit: „Bože, prosím Tě, ..." Mnohdy je těžko v životě těm, jimž vládne logika a rozum. Občas chceš, aby Ti bylo něco vysvětleno, jenže stejně přijmeš jedině takový výklad, který odpovídá Tvým představám. Toužíš po lásce, ale její obraz už máš namalovaný. Jak můžeš být potěšen (a), jak můžeš být překvapen(a), jestliže máš všechno dopředu naplánováno. V duchovní matematice se jeden plus jedna nerovná dvě, nýbrž opět jedna - jedna bytost, jedno nádherné svědectví Lásky. Jeden plus jedna rovná se jedno, obě strany mince vnímající vědomí. Jeden plus jedna rovná se tři, často čtyři, občas pět, výjimečně i více. Setká-li se muž se ženou, posléze spojí své kroky a začas mají děti, vznikne rodina - Duchem Svatým žehnaná láska. Zejména v rodině se objevuje prostor k pozitivním změnám a předestírá se duchovní cesta. Budeš-li v duchovních počtech chybovat, málo se budeš radovat. Neopomíjej svého partnera (svou partnerku) a ne tolik logikou, jako spíše svým citem se stále řiď. Nauč se správně druhým sloužit. Například jsi-li žena, tak nesloužíš ani svému muži, ani Vašim dětem. Zevně jim sice cennou službu denně prokazuješ, ale její výsledky dají radost nebo jistá strádání hlavně Tobě (podle kvality Tvé práce i nálady, s níž pomoc svým nejbližším konáš). Zaktivizuj, hlavně jsi-li žena, nejmocnější zbraň proti reálně vyjádřenému zlu - v jednání uplatňuj ušlechtilé city a vlastním příkladem veď ostatní ke skromnosti, pokoře a díkům i za drobky chleba. Nad zlem nelze zvítězit bojem, ale Láska a Světlo Zlo spolehlivě prozáří. Souboj dvou světů probíhá každý den i v Tobě. Než se do něčeho důležitého pustíš, prohřej to teplem svého srdce, neboť rozum, který zatím hlavně využíváš, Ti brání uvidět Světlo. Mnoho dobrých skutků jsi učinil(a), ale též hodně Tvých dobře míněných činů zkreslila Tvá vyšší pragmatičnost. Neuviděl(a) jsi v dané situaci to nejdůležitější - zevní stránku problému jsi jakžtakž vyřešil(a), ale jeho vnitřní obsah, který „stál" nenápadně v pozadí, jsi přitom nepostřehl(a).

Aby člověk i v dospělosti jednal srdcem (v raném dětství s tím vůbec nemívá problémy), musí trochu bláznem být. Většina dospělých, protože společnost je v současnosti světsky a ne duchovně orientována, bude skutky srdcem jednajícího člověka považovat za snílkovské hlouposti. Ale moudrý člověk příliš nedbá, jak ho vidí lidské oči, a usiluje, aby byl shledán dobrým zejména v Božích očích.

Postihla-li Tě Lymeská borrelióza, tak věz, že Tvé prvotní úmysly byly dobré, ale kvalita jejich provedení pokulhávala za vlastním záměrem. Milosrdenství a lásku nenajdeš „v hlavě". Nádherné paprsky těchto ušlechtilých projevů vystupují člověku z hrudi. Čisté duchovní napojení hledej intenzivněji a zároveň buď prost chtění. Otevři své srdce a zároveň někdy řekni druhému: „Promiň, ale nemohu to pro Tebe udělat." Zklidni se, stůj na pevném místě a zároveň radostně utíkej vpřed. Ukazuj lidem cestu k Bohu a zároveň jméno Otce užívej obezřetně.

Prosím Boha, prosím

Prosím Boha, prosím Ježíše, prosím Marii,.... a zatím nic. Asi prosím špatně.

Ve stredoveku se verilo, ze

Ve stredoveku se verilo, ze tuberkuloza vznika z necistych myslenek ci z vyparu z bahen. Zda se, ze Mr. Hrabica toto rozsiril na borelii. O chlamydiich zrejme se tam nic nepise? :o)

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

nechce sa mi to moc citat,

nechce sa mi to moc citat, na druhej stranke berme niektore veci ako osud...ako nadel od vyssej moci...To co nam Boh nadelil, cez to nas aj prevedie (ci uz to bude vitazstvo alebo utrpenia az smrt) Stale sa pasujeme s porazitelnymi vecami...viem, ze nie som ten, co to zvadza v prvej linii boj niekolko rokov, ale tiez sa po svojom pasujem par rokov...nech kazdy veri v to co chce...Pety asi prosis zlym stylom...zivot ide dalej ci s chlamydiou, boreliou abo bez, jedneho dna sa mozes uzdravit a na den druhy ta zrazi auto. BODKA. God bless you all...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Osobne si myslím, že by

Osobne si myslím, že by Boh, ak existuje a je prvopočiatkom stvorenia okrem seba, on tu bol vždy, takže jeho nemal kto svoriť, inak by nebol vždy, jedine že by nevedel o tom že ho niekto stvoril, respektíve si nepamätá počiatok svojho vzniku, nikto sa mu k nemu nehlási a on tiež žiadneho Boha nehľadá. No ale to je jedno. Ak nemá existencia počiatok a všetko má počiatočný zdroj svojej existenie z nej, tak Boh existuje. Otázkou je, koľkým stvoriteľským pokolením od Boha je ľudsto. My sme tiež stvoritelia. Stvárame všeliaké somariny, tak prečo by takúto somarinu, ako je planéta Zem so svojimi obyvateľmi, nestvorili rovnakí somári ako my. Tomu že tento vesmír stvorili somári, aj keď podstane inteligentnejší než my, napovedá mnoho vecí, ktoré vnímame. Teplota zeme je tak akurát možno na Kanárskych ostrovoch,  inde sa strieda teplo so zimou. Tornáda, záplavy, sopky ničia čo sme stvorili, a aj stvoriteľov, Ľudskú povahu upatlali nie len z altruizmu, ale prevažne z egoizmu, takže človek človeku robí viac zle ako dobre, zlé baktérie, zlé vírusy, nie len tie dobré, tak toto nemohla stvoriť dobrá duša ako Boh. Jedine že by nebol len dobrou dušou, a mal aj tienisté stránky. Ja chcem ale Boha vidieť ako ideálnu bytosť bez zlých vlastností. Preto mi nepasuje, že by stvoril nepodarok tohoto vesmíru. Aj v biblii sa píše, že vyhodil Adama a Evu z raja , lebo sa nesprávali ideálne, a tak išli do sveta na nehostinnú planétu Zem, ktorá zodpovedala ich správaniu. Hnusnú zem určite nestvoril Boh idealista, on tvorí len ideálne diela, ale nejaký jeho výtvor, respektíve výtvor výtvora jeho výtvora. Napríklad taký poloďábel a jeho skupina sa rozhodli spackať vesmír, ktorého sme účastníkmi. Boh to len povolil, lebo dal bytostiam slobodnú vôľu. Však ono vás to vyfacká v zmysle zákona akcia-reakcia, ak buete tropiť somariny. Čiže v zmysle uč sa na vlastných chybách, aby si sa stal uvedomelým a hodným rajskej záhrady, keď ti nestačil zákaz trhania ovocia zo stromu poznania. Takže tento vesmír, vrátene nás môže byť dielom takýchto vyhnancov z raja. Alebo je to celé úplne inak a tento nepodarený svet vznikol bez vedomej inteligencie zhlukom nakopených okolností. 

Je správne byť dobrým, alebo zlým? Ten stred medzi tým sa mi pozdáva. 

"...  Ja chcem ale Boha

"...  Ja chcem ale Boha vidieť, ako ideálnu bytosť, bez zlých vlastností. ..."


březen 2013 ukončení CAPu 

Víra či nevíra je osobní

Víra či nevíra je osobní věcí každého. Zajímavé je, že většina špičkových vědcú (fyzici, astronomové apod.) věří v Boha. Vědecky to tedy nelze zdůvodnit, lze buď věřit či ne, proto je to víra:-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k