Parkinsonova nemoc začíná v nose

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/270286-parkinsonova-nemoc-zacina-v-nos...

Něco mi to připomíná, šíření infekce nejprve přes dýchací, po té trávicí trakt a posléze po nervech do mozku. Vzpomněl jsem si na schéma, které sem dávala terca.

Ztrátu čichu jsem měla

Ztrátu čichu jsem měla  též, docela by mě zajímalo kolik z Vás to postihlo taky.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

no ja som mal uple v prdeli

no ja som mal uple v prdeli nosnu sliznicu, mi to vyzralo az v nose tu prepazkovu stenu takze ja som cich ani tak neriesil ako rozpadavajuci sa nos :D

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Já mám "střední deviaci

Já mám "střední deviaci septa", takže my jsme tu za Majkla :D

Jé toho já ráda a

Jé toho já ráda a děláš taky takový ty pohyby? 
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Jasně :D Ještě pár let a

Jasně :D Ještě pár let a budu strašit malý děti :o)

Tak me ztrata cichu

Tak me ztrata cichu nepostihla, ba presne naopak. V temnych dobach, kdy jsem premyslela, co tak asi budu moct delat, pokud vubec preziju tohle peklo, me napadlo, ze bych se mohla nechat zamestnat na letisti jako cuchaci pes. Muj cich byl tak extreme citlivy, ze jsem byla schopna na metry zacitit pocurany patnik, cim kdo voni, smrdi, podle pachu, kde byl, co jedl. Kdyz se na hony daleko vykaknul pes, mohla bych podle toho stopovat. Podle pachu jidla jsem byla schopna poznat, v jakem bylo obalu, jestli v igelitu nebo nekde jinde, atd. Kdyz nekomu smrdely nohy, tak jestli mel na nich plisen nebo ne. Zni to ujete, ale je to tak. Vazou se k tomu vselijake kuriozni historky a me neustale stiznosti, ze nekde neco smrdi a komentare ostatnich: co porad mas... Hodila bych se i k neomylnemu rozpoznavani toho, kdo ze sousedu zrovna spaluje v kotli neco nelegalniho.
Navsteva cekarny u lekare radeji no comment a smrad z dezinfekce na zachodcich, to bylo neco.

Myslim, ze to nejak souvisi i s precitlivelosti na zvuk a svetlo. Byly doby, kdy jsem prakticky nemohla spat bez spuntu do usi, porad se mi zdalo, ze vsichni krici, kazda hudba hrala moc nahlas atd. Slunce palilo neprijemne jasne.


Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

veraokb....,k

veraokb....,
k parkinsonismu......HOMOCYSTEIN.....příčina
neurol a psychiatrických poruch,Alzheimer,RS,únavový
syndrom,epilepsie,migrény,parkinsonismus...........

příčina? Nedostatek kyseliny listové,B6 a B12

Co dodat?Není nad to sbírat zkušenosti.
Je to levné a účinné.
Více na stránkách MUDr.Erbena Karla..........
není to propagace,jen mé šestileté zkušenosti....

Všechny nemoci pocházejí z nedostatku nebo nadbytku.
Jde jen o úhel pohledu.
Základem je pochopit,že onen nedostatek či nadbytek
způsobí ztrátu rovnováhy.......a je tu problém.....

Je jen třeba hledat a zkoušet na vlastní kůži.
veraokb

Já mám už několik let

Já mám už několik let permanentně ucpanou levou nosní dírku a nic s ní necítím. Alergie nemám žádné, nikdo samozřejmě netuší proč. Za to tu pravou mám citlivou hodně a jak psala adriana, tak i přecitlivělost na zvuky a světlo. Spím teď s maskou na očích a špuntama v uších, protože mě každé ráno kolem půl páte vzbouzelo štěbetání ptáků.

Na WP od 6/08 do 11/09 přerušeno. Znovu od 03/12 pro únavu, nízký tlak, bušení srdce, návaly, světlo-plachost, bolest na hrudníku, bolest zad, tuhnutí svalů, silné bolestivé menstruace, pocity nachlazení, zvětšené uzliny, závratě, tinitus.
Na WP od 03/12 pro únavu, nízký tlak, bušení srdce, návaly, světlo-plachost, bolest na hrudníku, bolest zada a nohou, tuhnutí svalů, pocity nachlazení, zvětšené uzliny, závratě, tinitus - Chlamydie, Borelie, Mycoplasma, EBV, Ehrlichie

Homocystein jsem takto

Homocystein jsem takto zkoušela doplnit hned v začátcích pomocí nějakého sirupu...úplně bez účinku. Jinak můj nos byl úplně normální (neucpaný), kdyby mi někdo pustil plyn, tak bych to nepoznala, ale tenkrát by se mi to hodilo :-)
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k