Vyrážka po koupání nemusí být od sinic. Mohly vás napadnout motolice

Zdroj: http://hobby.idnes.cz/vyrazka-po-koupani-0ar-/hobby-mazlicci.aspx?c=A120626_122940_hobby-mazlicci_mce


Experimenty prováděné na pokusných myších či králících ukázaly, že červi jsou schopni za určitých podmínek (pokud je při opakovaném napadení organismus nezničí senzitivní reakcí už v kůži) migrovat kůží a nervy do centrálního nervového systému a způsobovat u drobných savců například i ochrnutí končetin. Zda může být motolice příčinou některých neobjasněných neurologických potíží i u člověka, to zatím neví ani vědci.

Tady me dneska uderil do oci

Tady me dneska uderil do oci taky pekny nalez :-)

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/272695-slovakovi-vyoperovali-z-o...

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Taky už jsem si

Taky už jsem si prohlížela voči :o)))))))))

mne skor pada do oci furt do

mne skor pada do oci furt do okola ta ista veta...

Odborníci tvrdí, že vlasovec oční se v našich oblastech nevyskytuje a nedorůstá do délky deset centimetrů. Oteplování a změna klimatu však mohou do střední Evropy přinést i nové nemoci.
...
nech uz ti odbordnici zacnu prepisovat knizky konecne. odparazitovanie ludi, je nutnost cim dal tym vacsia...

ale podla "odbornikov" v zapadnom svete parazity neexistuju...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k