Aqvitox

Ahoj, chcem sa opýtať, či niekto z vás skúšal Aqvitox-D. Je to síce prostriedok na ošetrenie rán, ale lekár mi navrhol užívať ho vnútorne ako doplnok k ATB , kedže obsahuje kyslík a chlór, na ktoré sú ch. citlivé. Bohužiaľ nemôžem užívať žiadne vitamíny ani doplnky výživy ako vy ostatní, pretože mi to radikálne zhoršuje príznaky. S lekárom sme zauvažovali, že teoreticky výživové doplnky vyživujú aj tieto potvory, preto sa po nich cítim horšie.Takže ich skúsime vyhladovať ešte jedným prípravkom, ktorý sa používa pri liečbe nádorov. Postupuje niekto z Vás podobne?  

Katy vyhladovet tyhle

Katy vyhladovet tyhle infekce je nemozne, nechces-li sam umrit hlady. A bez porad vyzivy se telo do kupy neda.
Jak se to ma podle tebe ten aquitox uzivat? Z precteni kratkych info jsem pochopila, ze to funguje na sliznicich a na povrchu, do nervu a kosti se ti to asi nedostane..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ahoj, ja som tiez nemohla

ahoj, ja som tiez nemohla vitaminy a ine doplnky a postupne som pridavala. Tiez mi zhorsovali priznaky,ale to zhorsenie trva nejaky cas a postupne sa imunita trosku posuva dopredu. Davaj mensie davky a kazdy tyzden trochu pridavaj. Ja som mala herx aj na vitam.C na zaciatku a teraz davam vselico.

katy po viacerych veciach sa

katy po viacerych veciach sa moze stav zhorsit, ale to nemusi hned znamenat negativum co sa liecby ako celku tyka...ked nieco zomiera, tak to kope nohami...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ďakujem za vaše reakcie,

Ďakujem za vaše reakcie, doteraz som netušila, že sa jedná o herx, skúsim to teda opatrne znova s nejakými vitamínmi. Aj keď po nich asi skončím na PN. Beriem zatial ATB, začínam s koloidným striebrom (niekde som čítala, že pri ch. neúčinné?) a teda keď doktor odporučil nalievam sa naďalej vodou z bazéna (Aqvitox) a k tomu MMS. Som v liečbe nováčik aj keď infekciou trpím už dva roky. Takže očakávam ďalšie vaše nápady. Ako tak čítam, každý tu má nejaký ten svoj vlastný koktejl výživových doplnkov :)

katy1

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k