Citricidal

Citricidal

Citricidal je patentovaný produkt, ktorý predáva firma NutriBiotic v zriedenom stave pod názvom GSE, taktiež s ochrannou patentovou známkou. GSE je skratka pre grapefruit seed extrakt. To čo je čiste prírodné, sa nesmie patentovať, pretože to nie je dielom človeka. Je to myslené tak, že sa tá zložka v rastline nachádza, čiže jej oddelenie, extrakcia ešte nie je dôvodom na patent. Ten je možné si podľa môjho názoru dať len vtedy, ak sa dopomôže k chemickým zmenám pôvodnej rastlinnej lákty. Toto je prípad aj citricidalu. Patent chráni majiteľa pred zverejnením spôsobu výroby. Tajomstvo antibakteriálneho účinku citricidalu sa podujali zistiť iný výskumníci. Zistili, že žiadna pôvodná látka z grapefrutových semienok nie je antibakteriálna, a to čo tam našli antibakteriálne bol benzetonium chlorid, ktorý sa používa do čistiacich dezinfekčných prostriedkov. Riaditeľ Citricidals Richard Perry tvrdí, že patentovaný citricidal neobsahuje benzetonium chlorid, pretože má iný kyslík a uhlík, čím prestáva byť toxický pre človeka v účinných antibiotických dávkach. Neručí za to, že iné výrobky GSE, ktoré neobsahujú patentovaný citricidal pridávajú do produktu benzetonium chlorid. 
Ak máte pochybnosti o tom, či používať citricidal ako doplnkové ATB k Wheldonovi a Strattonovi z dôvodu možnej toxicity benzetonium chloridu, tak vedzte, že FDA, ktoré dohliada nad netoxicitou potravinových doplnkov by už dávno tento produkt zakázala. 

Účinnosť spracovaných grapefruit-extrakt ako antibakteriálny prostriedok: II.Mechanizmus účinku a toxicity in vitro.

Zdroj

Chirurgická klinika (Plastic), School of Medicine, University of Texas Medical Branch, Galveston, USA. jphegger@utmb.edu

Erratum v

  • http://chlamydie.info/sites/all/themes/danger4k/images/menu-leaf.gif); border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline; display: block; ">J altern komplementu Med 2002 augusta, 8 (4): 521. Reagor Lana [opravený Reagor Lee].

Abstraktné

CIELE:

Najnovšie príspevky správu grapefruit-jadierok, alebo GSE ( citricidalom ), aby boli účinné proti viac ako 800 bakteriálnych a vírusových kmeňov, 100 kmeňov plesní, a veľké množstvo jednoduchých a multicelled parazitov. Táto štúdia GSE pre antibakteriálnu aktivitu v rôznych časových intervaloch a koncentráciou a tkanív toxicitu u rôznych koncentráciách v snahe zistiť, či spojenie existovalo to bolo ako mikrobicídna a netoxické av akom časovom období.

DESIGN:

Gram-negatívne a gram-pozitívne izoláty boli zavedené do odmerných roztokov GSE (dvojitý koncentrácia v rozmedzí od 01:01, až 1:512) pre stanovenie bakteriálnej aktivity. In vitro testy s ľudskými bunkami kože fibroblastov boli vykonávané tiež na rovnaké riedenie stanoviť toxicitu.

VÝSLEDKY:

Tieto skúšky ukázali, že z 01:01 cez 1:128 koncentráciách, GSE zostal toxické, rovnako ako baktericídne.Avšak, výsledky testov ukázali, že v riedení 1:512, GSE zostal baktericídne, ale úplne netoxické.

ZÁVERY:

Počiatočné údaje ukazujú GSE mať antimikrobiálne vlastnosti proti širokej škále gramnegatívnych a grampozitívnych organizmov v riedení uznal ju za bezpečnú. Pomocou skenovacie transmisný elektrónové mikroskopia (STEM), bolo ukázalo mechanizmus antibakteriálnu aktivitu GSE je. Bolo zrejmé, že GSE narúša bakteriálne membránu a uvoľní sa cytoplazmatickej obsah do 15 minút po kontakte aj pri viac zriedených koncentráciách.

PMID:
 
12165191
 
[PubMed - indexovaný pre MEDLINE]


Štúdia vedená T. von Woedtke, výskumník u Nemeckého inštitútu pre farmácia, testovaný obsah a efektivitu šiestich značiek komerčne predávaného extract.The z grapefruitových jadierok výskumného a nájdených kolegami, že päť zo šiestich produktov obsiahnutých dezinfekčné a syntetické konzervačné látky, ako benzetonium chloridu. Päť výrobkov obsahovala tiež antimikrobiálne vlastnosti, čo znamená, že by mohli byť užitočné pri liečbe niektorých typov infekcií. Šiesty Produkt neobsahuje žiadne chemikálie, a žiadne infekcie bojových vlastností. Nemeckí výskumníci robili vlastné bez použitia chemických extrakt z grapefruitových jadierok a zistil, že to tiež nepodarilo v boji proti infekciám, podľa zverejnenej správy uverejnené v "Pharmazie" v júni 1999. V uplynulom desaťročí, podobné štúdie v Japonsku, USA, Švédsko a Rakúsko zhodovať Woedtke závery, podľa O'Mathuna.

Tak ako je to v skutočnosti s benzetorium choridom? Je táto látka naozaj obsahom citricidalu? Čo o tom vraví Richard Perry, riaditeľ Citricidals?
  1. Môžete nám povedať, ako je vyrobený?

Nemôžeme vám náš vlastný proces. Všetko, čo som ochotný ponúknuť, je, že začneme s grapefruitovou bioflavonoidov a previesť ich do kvartérne amóniové zlúčeniny podobné známe, ale jedovatý, zlúčeninu zvanú Benzetonium chlorid. Rozdiel je náš produkt má kyslík a uhlík, ktorý je iný ako ten benzethoniových. Naša produkt má tiež LD50 cez 5000 mg / kg telesnej hmotnosti živé. To znamená, že priemerná hmotnosť ľudí by musela konzumovať liter citricidalom denne predtým, ako tam bude 50% Pravdepodobnosť smrti ako výsledok. Naša produkt sa používa v dôsledku poklesu.

A čo sa o GSE píše na wikipedii?

http://en.wikipedia.org/wiki/Grapefruit_seed_extract 


takze v podstate GSE odOn

takze v podstate GSE od

takze v podstate GSE od Swansona ci iHerb by malo byt tiez zarucene bez benzetonium chloriu, kedze FDA na nich slusne dohliada nie?

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

Nemám šajnu ako to majú

Nemám šajnu ako to majú spravené, podstatné je, že tomu nezistili toxicitu a účinkuje to.
V piatok som si zobral do roboty cyklistickú 7 decku vody, do ktorej som dal 40 kvapiek GSE(33%citricidal) a 15 kvapiek http://www.iherb.com/Nutricology-Prima-U-ntilde-a-de-Gato-Liquid-1-fl-oz-30-ml/3447 . Treba to dobre pretrepať, pretože tie kvapky sú dosť husté. Mal som to namiesto toniku, ktorý pijem v práci. Vždy keď som mal žízeň, tak som si dal dva glgy a na konci práce som mal vypité. Už popoludní sa mi začalo pohoršovať. V sobotu som plánoval ísť do práce, aj keď bol štátny sviatok, ale bolo mi tak zle, že som to nakoniec zavrhol.  Omylom som si v sobotu dopoludnia dal dva Mabrony namiesto jedného, a tak sa mi popoludní plepšilo, aj keď som pil znova 7 decku GSE počas dňa. Keďže som mal večer hlad, dal som si chleba s cesnakovo syrovou nátierkou, papriku a rajče. Následne ma prehnalo, takže som 7 decku ani nedopil a namiesto Berksonovho protokolu na ochranu pečene som si dal a noc len Theanin a 30 miliard probiotík. V nedeľu som sa zobudil v biednom stave, len som ležal pri netbooku a ani som nejedol. Dal som si len Carvacrol. Prvé sústo, jogurt s kapslou probiotík som si dal až okolo druhej. Potom som sa zmátožil a išiel makať na záhradu, keďže máme rodinný dom. 7 decku som si už nespravil, a ani imunostimulátory, Oregon grape ani NAC som memal odvahu si dať. Chcem byť ráno funkčný do roboty, preto. 

Zistil som, že aj samotný

Zistil som, že aj samotný citricidal účinkuje na nejaké breberky veľmi intenzívne. Dva dni som ho lokal postupne zo7decovej flaše zo 40 kvapkami denne, a ďalej som nemohol, lebo mi bolo príiš zle, aby som mohol.

ja som tiez citala,ze

ja som tiez citala,ze citridal je ucinny na cysticke formy borelii bolo to v nejakej konferencii od ILADS. inak je GSE je super...ale moc to nezvladam vypit:(

mne povedal doktor, ze ho

mne povedal doktor, ze ho mozem uzivat, ze je velmi ucinny na kadeco zname aj nezname, ale pacienti casto reportuju bolesti brucha, ak sa ukazu radi vysadit...maval som tieto problemy ked som to bral v minulosti, takze zatial nenasadzujem

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k