Pořád se něco děje

Zdravím všechny, zítra jsou to 4 týdny ode dne, kdy jsem přestal brát atb (viz moje předchozí příspěvky). Po celou dobu jsem nic nepsal, protože se vlastně pořád něco děje a není jasné, kterým směrem se můj zdravotní stav ubírá.

Dva dny po dobrání posledního prášku (a mimochodem přesně 72 hodin po posledním summamedu, který vydrží v organizmu nejdéle) se dostavil velice nepříjemný pocit. Všechno mě nějak divně pálilo, bylo mi nepříjemně, bál jsem se, že bylo všechno nanic. Po asi dvou hodinách mi stoupla teplota na 38 a dostavil se pocit ohromné úlevy, po pár hodinách teplota klesla. Imunitní systém zřejmě něco pochopil. Ve stále se prodlužujících se intervalech se podobná situace opakovala asi dva týdny, nejvyšší teploty byly po pár dnech 37,1.. Nebyl jsem z toho moc moudrý, ale postupně mi docházelo, že vlastně i přes přechodná zhoršení stavu se celková situace pomalu vylepšuje. Nicméně jsem nebyl a nejsem dodnes schopen to nějak objektivně zhodnotit. Vzhledem k tomu, že moje obtíže byly především blokády páteře a problémy okolo kloubů, nedalo se čekat, že všechny trable zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Páteř se občas zablokuje, ale odblokování je otázka pár vteřin a nevyžaduje to žádné úsilí. Křečovitý stav svalů okolo páteře naprosto zmizel. Před deseti dny jsem se rozhodl, že je čas tělo zatížit. Postavil jsem dětem na zahradě dětský domek (3 dny poměrně náročné práce). Byl jsem docela rozlámaný, ale v pohodě. Předvčírem jsem si byl zahrát tenis a včera hokej, obojí šlo dobře, pobolívá mě stále loket.

Od asi 2 týdne po atb beru 3x denně 3 wobenzymy, cítím po nich jemné pálení  a lehtání různě po těle. Dále beru kloubní preparát Vita triplex od Vitaharmony a nějaká béčka a lecitin.

 Příští týden půjdu na krev, zjistit, co se všechno změnilo po léčbě, nechám si udělat i vyšetření na chlamydie, i když je mi jasné, že z něj se asi nic zvláštního nebude dát vyčíst. Na začátku června plánuji tak třítýdenní atb kůru včetně arficinu a nidrazidu  a entizolu. Nicméně počkám na výsledky krve a možná to odsunu na později, pokud něco začal dělat imunitní systém, tak by asi nebylo dobré mu do toho zasahovat. Uvidím, co bude dál a zase za nějaký čas dám vědět.

Ještě, aby z toho bylo vůbec něco srozumitelného - můj stav teď po léčbě je nesrovnatelně lepší než před léčbou, to, co teď řeším, je porovnání s ideálním stavem úplně zdravého člověka.

Opravdu bych byla ráda,

Opravdu bych byla ráda, kdybys tohle napsal za rok, ale mám fakt pochybnosti. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Souhlas s Bunny. A ono i to,

Souhlas s Bunny. A ono i to, co píšeš teď, jako zdraví opravdu nevypadá. Já bych se jako zdravý tedy rozhodně necítil. Ale nechci ti zase moc brát naději.

Platí totiž zásada: léčit do vymizení potíží a ještě něco navrch. Nemám dojem, že tvé potíže zmizely. Že jsou menší, je opravdu něco zcela jiného, než vymizení.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Já hlavně vidím tu

Já hlavně vidím tu rezistenci, a pak už nezabere nic..

Tak my to známe Kamaráde, na chvíli potíže ustoupí a do 2-3 měsíců, někdy i dřív je to zas to samý - tedy z dřívějška z krátkodobých atb terapií. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Souhlas s Bunny, navíc se

Souhlas s Bunny, navíc se po každém opakování ATB á 1 měsíc pocit úlevy zmenšuje - až tak nějak nepřichází a člověk je na huntě furt. Různými podpůrnými prostředky se dá stav i "podržet" a to i dlouho. Bral jsem dlouhodobě revmatologický prostředek Flamexin s prokazatelně protizánětlivým účinkem. Asi rok jsem byl jakž-takž, dokonce jsem závodil na kole (v 48 letech!). Jenže pak to přestalo zabírat až jsem došel k tak trochu poloinvalidnímu stavu. Av teď se z toho hrabu hodně ztěžka.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Souhlas, je to cesta k

Souhlas, je to cesta k rezistenci a do pekel. Obzvlast s antituberkulikama by se nic podobneho nemelo provozovat. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k