Srdeční arytmie

Vím, že to je jeden ze symptomů, ale mě tenhle problém trápí už mnoho let. No ono je pravděpodobné, že borélie a (nebo) jiné potvórie mně už taky tak dlouho trápí. Začalo mi to v mládí tzv. bušením (náhlé zrychlení tepu) a já myslel, že to je můj konec. Mnohokrát. Někde jsem si přečetl, že je dobré lehnout si na bok. Tak jsem to dělal, třeba při procházce městem na lavičku (horší, když lavička nebyla nablízku). Pak se mi začala dostavovat jiná arytmie - vynechávání srdce - hlavně večer, když jsem ulehl ke spánku. Někde jsem přečetl (ale už mnohem později), že to je typické pro boreliózu (nejspíš i jinou potvoriózu). Došlo to tak daleko, že jsem si fakt myslel, že mi přestává fungovat srdce a že umírám a tehdy mě dokonce jednou odvezli rodiče v noci do nemocnice. Pobyl jsem tam cca. měsíc. Samozřejmě nic nenašli (jen psychiatr se vyjádřil v určitém směru...:o). Něco podobného se mi stalo před pár lety (zase v noci) a to už jsem byl téměř ve stavu synkopy a manželka mi volala záchranku. Ta přijela, poslechla, píchla injekci a zase odjela. Ani nenadávali. Po čase si na to člověk trochu zvykne (nic jiného nezbývá). Chodil jsem s tím k internistce a kardioložce, několikrát to bylo podchyceno i na EKG, na holteru taky (asi 4x), ale prý, že to nic není, jen "systolky" a že prý to má skoro každý, jen já že jsem nějaký moc citlivý (to je pravda:-) a více to vnímám. Dostal jsem na to Concor (beta-blokátor) a občas Lexaurin - pravda je, že nervy na to mají taky vliv. Nejhorší je, když si večer člověk lehne a najednou buch-buch, buchbuchbuch, pauza, buch, pauza, buch-buch. Asi to znáte taky. Člověk na to začne myslet, nervóznět a ono je to pak čím dál tím horší. Začarovaný kruh. Kolikrát jsem nemohl vůbec usnout, až pak Lexaurin nebo Prothazin. A nebo televize:o). Doktoři mnohdy říkají/píšou, že jsou to jen pocity. Ale to není pravda, tedy v mém případě, páč si ten tep už raději nechávám zkontrolovat druhou osobou (a ta se vždycky až lekne).

Situace se mi neuvěřitelně zlepšila po léčbě ATB, takže jsem si naprosto jist spojitostí s infekcí. Ale asi před půl rokem, zrovna po ATB pauze, mi dělal neurolog echo krčních tepen a arytmie zjistil (já ji cejtil taky, byla permanentní) a hlásil mi to. Já mu řekl, že s tím chodím k dr. a že prej to nic není... On jen kroutil hlavou.

Pak jsem začal papat Klacid a Plaquenilem a situace se po nějakém čase nádherně zklidnila. Absolutně v pohodě a bez jakékoliv arytmie už více než 5 měsíců ( z toho měsíc a půl Marshall, Concor jsem kvůli Olmetecu vysadil).

A najednou v neděli, tj. předevčírem, a tentokrát ráno(!) po poklidném večeru a klidné noci zase arytmie jako prase. Dal jsem Lexaurin a opět jeden Concor a po chvíli v pohodě. Celý den exkluzivní tep 72 a naprosto pravidelný, buhužel zase jen do příštího rána, kdy se situace opakovala... Teď se bojím jít spát a zítra se probudit (to jen abych tomu dal trošku dramatický náboj:o). Ale nepříjemné mi to fakt je, kor když jsem si myslel, že už od toho mám navždy pokoj.

Jaké zkušenosti s tím máte vy, resp. co vám doporučují vaši dr. a co vám na to nejvíc pomáhá?

(Vím, nejlepší bude, všechny ty potvory vybít, ale než se to povede...)

Pozdravujem, tieto potiaže

Pozdravujem, tieto potiaže som mala aj ja, pokiaľ som nebola preliečená na boreliozu (slovenská liečba). Problémy asi od 19-tich rokov, vždy odbili neurovegetatívnou neurózou, ja som zistila, že to boli zmeny na ekg-krivke v úseku S-T. Pri každej záťaži - fyzickej, či psychickej, presne, ako opisuješ, taktiež veľmi citlivo na všetko reagujem.Ale ani holter, sono, ekg nič nezistili. Dnes ale viem, že som nebola citlivá, ale chorá! No a dnes, cca po 20 rokoch mi to ustalo.Preto tomu neverím, že by som bola po 3-mesačnej liečbe fit, aj na borelioza.cz som písala - diskuze Vyléčena. Je možné, že mám aj niečo iné a pracujem na výsledkoch, ale o srdcových problémoch písali v Gasserovej metóde. Čo tak priamo osloviť mailom moju doktorku, aj Leone pre manžela poradila...borelioza.sk. Skúsiť treba všetko, trebárs, aj tie zaznávané doplnky, najmä na mozog a srdce. Ja pijem napr. vážené čínske čaje. Čo hovoríš na prispievateľa srv a jeho liečbu? Ty si predsa s Kamarádom jeden z mozgov našej domovskej stránky, tak do kelu musíš na niečo prísť, ma neštvi. Maja

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

pozdravujem aj ja..tieto

pozdravujem aj ja..tieto problémy akurát zažívam teraz..užívam betaloc,magnex a sem tam lexaurin..boreliozu som mala v roku 1998 a samozrejme bola som preliečená..myslíte že to má následok aj tak po rokoch?absolvovala som všetky vyšetrenia srdca a všetko úplne v poriadku no každý Vás pošle akurát tak za psychiatrom..je to hnusný pocit to búšenie srdca..prišlo to z ničoho nič..

Lymessku, tachykardie

Lymessku,

tachykardie /bušení/, arytmie a extrasystoly /vynechávání srdce/, jsou zcela regulérním příznakem boreliozy, jak víš. Já měl extrasystoly, ale asi po půl roce ATB byly pryč. Moje zmiňovaná přítelkyně měla takové tachykardie /tep klidně 90 v klidu/ a extrasystoly, že jsem jen zíral, když jsem ji nahmátl v jejím záchvatu tep. Něco jako ty. Buch, buch, 3 vteřiny pauza, buch, buch..., k tomu nemožnost dodechnout se. A to prosím pracuje u vyhlášeného kardiologa:-)))- kardiologicky vyšetřená horem spodem - prý to je normálka:-))). Už si zvykla:-))) Brala na to nějakej betablokátor, Lexaurin, v noci něco na spaní, už si to všechno nepamatuju.

No musíš ty infekce holt doléčit. Jiná cesta není.-)

 Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Ještě mě napadlo, žes

Ještě mě napadlo, žes tím Marshallem vybudil v srdečním svalu zase nějaké zbývající potvórie, které tam ještě spaly a ty ti teď zase znova rozházely srdeční tep.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

No me vsechny tyhle problemy

No me vsechny tyhle problemy presly po Wheldonovi, po nekolika mesicich- uz nevim, po kolika. A z casu na cas se to jeste ozve vyjimecne v nejake supermirnoucke forme po silnem pulsu. Srdce krapet zabusi a zas je klid. Jinak uz vubec zadne problemy. Tak jsou dve moznosti, bud Marshall neco dalsiho uvolnil a nebo v tomhle moc nefunguje..to se asi pozna casem po delsi dobe, jak to je. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak to koukám,protože mám

Tak to koukám,protože mám se srdcem něco podobného.Ne nějak často ale mám.Už před samotným onemocněním mně to párkrát srazilo doslova na kolena.Ani nadechnout jsem se nemohla.Pocit,jak když mi to srdce někdo na chvilku pevně sevře a nepustí.U Dr jsem samozřejmě taky nikdy nepochodila.Událo se EKG mávlo rukou,že to je dobrý.Během léčby se mi to skoro nevrátilo ale ted před pár dny se to zase ozvalo.

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Milý Lymessi, dnes ráno

Milý Lymessi, dnes ráno jsem u internisty řešila problémy mého syna, který je přes 2 měsíce na Wheldonovi po zjištěných chlamydiích v ICG a dalších problémech, zápal plíce, astma, trvalý kašel a rýma... Chlapec si mi totiž večer postěžoval, že má problémy se srdcem. Prý mu jakoby vynechává, pak se zas rozběhne natolik, že ho cítí až v krku, taky ho prý u srdce píchá a bolí... Vyděsilo mne to, zvlášť když jeho táta (Funy) je 13 let po operaci nádoru v levé síni srdce. Taky měl tenkrát podobné problémy... Syn je proto objednán akutně na ECHO. Já si ale stejně myslím, že to vyprovokovávají chlamky, potažmo nyní vpád Wheldona do organismu. Napíšu, jak dopadl na ECHU. Stavy to však jsou asi nepříjemné, protože dvacetiletý kluk má v ten moment prý pocit, že je jeho poslední vteřina života.... 

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Také toto znám velmi

Také toto znám velmi dobře. Mě se to stávalo nejvíce v noci. Vzbudilo mě to, že jsem nemohla dýchat pak se mi šíleně rozjelo srdce, začala jsem vidět rozmazaně a také jsem si myslela, že umírám. Strašné stavy. Kdo to nezažil, těžko uvěří. Samozřejmě že jsem dopadla taky tak, jak zde popisujete. Na pohotovosti " zcela zdráva ". Jenže mě se to stávalo tak 3 - 4 krát do týdne a vždy jsem musela jet na injekci. Pokaždé mi píchli Apaurin a přešlo to. Jenže pak kdykoli jsem přijela znovu a znovu tak byly stále více nepříjemní. Ať se jdu laskavě léčit na psychyatrii že mám srdce v pořádku a mám to od nervů. Už mě nechtěli ani ošetřit. Beru seropram a lexaurin a tyto potíže jsou sice méně, ale jsou. I to nepříjemné vynechávání srdečního tepu. To mám srdce až v krku. Janka1,

Mně v době kulminace

Mně v době kulminace boreliozy zjistili echem výpotek na osrdečníku (taky typické pro LB - až 20% výskytovosti). Po ATB (Doxy) zmizel.

Arytmie byla často před

Arytmie byla často před ATB, ted se taky objeví, ale už míň. Před tím mě to popadlo kdekoliv, v noci, ve dne, i v klidu, většinou tak 20 min. a pak se to samo pomalu sklidnilo, ale při tom záchvatu jsem nikdy nemohla popadnout dech a stabilita nulová, měla jsem pocit že padám.A v noci když jsem ležela a chytlo mě to, to byly rány, at sem udělala jakejkoliv posed, podřep, změnila polohu, pořád bouchalo jak o život, prostě to muselo přejít samo.Ve škole v lavici zničehonic a podobně. Taky několikrát na pohotovosti, taky Apaurin do zadečku, nebo Mg, jednou jsem ale dostala slušnej záchvat, zrovna jsme byli s přítelem na okoři a já se začla třást, byla mi zima, pak začalo bušení a já zas nemohla popadnout dech, tak do vojenský na emergency, sestra na mě:"slečno vy dejcháte jak pes a nádech, výdech.." prej hyperventilace, zřejmě z nervů, EKG v pořádku. A slunce? To opravdu ne. 10 minutový pobyt na něm a udělá se mi zle, bušení, malátnost, okamžitě se přehřeju. Je mi z tohodle do breku..

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


Tak bušení srdce, to je

Tak bušení srdce, to je muj letitý kamarád, nějak to ani už nesleduju,jen si všimnu,že když je mi líp=,tak nebuším:-) Dle mého dr. (praktik čínské medicíny) to svědčí o vyčerpání čchi organismu...laicky prostě vyčerpané tělo, je pak pro něj záhul všechno. Bodejt po tolika letech nemoci...V těhotenství jsem měla tachykardii 139 tepů/min (ke konci),měla jsem co dělat,abych to zvládla a prosila jsem doktory,aby mi mimčo vyndali konečně ven,tak zle mi bylo. Klidové pocení prý je totéž-vyčerpání  organismu...takže doufám, že bude lépe.  

EBV pozitivní, únava,silné pocení, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD,autoimunita štítné žlázy, roztroušená skleroza.Wheldonův protokol plánuji

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

Presne tak, pro nemocneho je

Presne tak, pro nemocneho je vycerpani vsechno. Me teda mnohem vic vycerpavala zima, nez teplo. Ale taky me vycerpavalo jit do Delvity, k lekari, do prace, uvarit jidlo atd. Takze asi tak... Uvarila jsem jidlo a byla jsem uplne hotova. A je to s nad tim, ze by specialne vareni  vycerpavalo imunitu?

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No ale my nemluvíme o

No ale my nemluvíme o teple, nýbrž o slunci. Teploučko je paráda... A zima je buk..

No já zase celý víkend

No já zase celý víkend arytmie jako prase. Není to "bušení" ani "extrasystolky", je to prachsprostý a velmi nepříjemný nepravidelný tep. Nejsem si jist, zda na to má vliv slunění, neboť mi to začalo hned v sobotu ráno ještě v posteli po klidném spánku. A tlak jsem měl 120 na 80, resp. 115 na 75, tep 74.

Nasadil jsem opět Concor (beta-blokátor) a snížil Olmetec ze 40 mg á 8 hod na 20 mg á 6 hod. Dnes v pohodě.

No on ten Olmetec je ale

No on ten Olmetec je ale lék na srdce a tuším na tlak. Tak to bude nejspíš tím.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Bušení srdce,

Bušení srdce, nepravidelnost, trvající několik minut až půl hodiny minimálně, celková slabost- takže, já si myslím, že to souvisí s rytmem množení CHL.Ve stavu, kdy se množí, v jisté fási je spotřeba energie ve tkáních tak veliká, že se zrychluje celý metabolismus a k tomu je třeba taky rychlejší akce srdeční k udržení tkání na živote, přísun a odsun glukosy,laktátu..../má logika, můj pocit od začátku, mám to skoro až v pravidelných obdobích / Bude článek, během víkendu překlad hodím do svalů, tam to patří tak trochu, snad se to pak přesune mezi přeložené..Neví, co tak zkusit - pojíst,  či  dodat   do  žíly-  energet. zdroj rychlý- cukr, fruktosa, glukosa? Ale za nic neručím..Prosím komentáře!

Cpn mi poprvé zjistili

Cpn mi poprvé zjistili před šesti lety,hodnoty byly poměrně vysoké.Tehdy jsem už několik let trpěla na časté záněty močových cest,až jsem skončila v nefrologické poradně.Zhoršily se výrazně i arytmie,které mě taky léta trápily a lékaři to řešili Belasponem,že je to od nervů.Pak jsem měla fibrilaci síní,a konečně uvěřili,že si nevymýšlím.Nasadili mi Betaloc,a šest let byl relativní klid,občas nějaké menší vykolejení z rytmu,občas bušení.Loni jsem prodělala vleklý zánět průdušek,arytmie se nesnesitelně zhoršily,Cpn IgA mám stále pozitivní,což svědčí o chronickém zánětu.Užívala jsem půl roku ATB,hodnoty mírně klesly,ale já jsem ,,zdravá nemocná".Stav,jaký známe všichni.Se srdíčkem jsem se dostala až na kardiologii do Olomouce,užívám antiarytmika,ale moc nepomáhají.Teď jsem po dvou dávkách ATB dostala Imudon.Máte s ním někdo nějakou zkušenost?Vždy když se můj celkový stav zhorší,hned se to odrazí i na arytmiích.U doktorů si připadám jako hypochondr,ale sama si nepomůžu.

Glukoza se doporucuje na

Glukoza se doporucuje na porfyrii. Jako rychly zdroj energie urcite dobra, ale do zily bych to neprala..tady se to prodava jako sirup po litrech. Jinak na energii a unavu spis doplnky..

Pajo, imudon ti nepomuze, tak mozna proti streptokokovi, ale ne chlamydii. Ten si schovej, az te bude bolet v krku... 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Dnes jsem začal s WP ale

Dnes jsem začal s WP ale docela mě děsí ten azitromycin, mám totiž dost velké arytmie nemůže to ještě zhoršit. Jaké máte zkušenosti? Dřív jsem prodělal borku a teď ještě do toho ty chlamky Dík za odpovědi.

Zdeno, mně se

Zdeno, mně se po Azitromycinu arytmie ještě víc zhoršily, ty první 4 měsíce byly fakt hodně špatný, noci jsem proseděla a prodejchávala. Teprve nyní po Entizolu se to začíná zlepšovat. Moje kardioložka o pozitivní borelii i chlamydii ví, ale vůbec tyhle potíže nedává do souvislosti. Hold je pro ní pohodlnější tlumit následky nežli odstranit příčinu.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlost, atd.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlos

"...Hold je pro ní

"...Hold je pro ní pohodlnější tlumit následky nežli odstranit příčinu..."

 

Bohužel nejen pro ní! A v tom bude nejspíš jádro pudla, vzít konečně na vědomí, co je levnější a lepší, hasit shořelou stodolu, nebo zábránit škrtáni sirčiček či zapaření dosud nevypařeného sena!

Viz Medicine is ruled by fashion

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Díky za odpověď, moje OL

Díky za odpověď, moje OL když jsem jí včera žádal o vyšetření na kardio tak mě řekla že za to můžou ty chlamky a že tam stejně nic nenajdou.Byl jsem 2krát na EKG a jednou holter ale nic vážného nenašli. Ty arytmie to mě ničí asi tak nejvíc , záhul na psychyku. Budu věřit že ATB pomohou a děj se vůle Boží.

Arytmie já mám od

Arytmie já mám od dětství (prý po angínách) nejhorší to bylo v jiném stavu, ale to mě říkali, že plod je dost velký a že tlačí na srdce... Když synovi bylo cca 8r. odvezli mě do nemocnice se srdečním záchvatem (180 tepů/min, tlak 40/60) a na echu s kontrastní látkou zjistili nedomykavost levé chlopně... brala jsem Neogiluritmal, co 1/4 roku na kontrolu, co 1/2 roku na kontrolu a pak se na to už vykašlala... ;-)) Arytmie mám stále, hlavně v klidu, nebo v klidu po stresu, ale na infarkt to prý není, tak že se nemusím bát ;-))) Neogiluritmal byl stejně na prd, nijak nefungoval a pomáhá mě na to Korolen (kapky) NO ;-) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r. syn 29r.(bez příbuzných)Od dětství stále záněty,angíny,snížená imunita. Nyní-únava-teploty-záněty-kolapsy-migrény-reaktiv.EBV-Chl.pneu.-Chl.trach.-bolesti kloubů-pálení celého těla-křeče končetin-ztuhlost-otoky-rozmazané vidění..
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Pseudostenokardie.  Včer

Pseudostenokardie.

 Včera jsem byla na interně. Můj tlak mi z mých 120/70 vyskočil z ničeho nic na 180/105. Tak mne poslal obvodní na EKG. Tam  mi řekli, že křivka je OK , mou diagnozu označil za PSEUDOSTENOKARDII. Co to je, nikde to nemohu najít, není to ani v tom Velkém lékařském slovníku ani nikde na netu jsem to nenašla. Dal mi jednu tabletku, tlak mi klesl na 140/80 a poslal mne domů . Ale tlak na hrudi trvá.

A ještě jsem se chtěla zeptat, taky vám tak skáče tlak? Doktor - obvodní  mi pak dal lék TRITACE, asi je to na vysoký tlak, ale nevím, jestli to mám polykat, když zítra bude třeba zase nízký! S tlakem jsem nikdy potíže neměla, to s tím bušením srdce to jo a s tlaky na hrudníku taky, ale vždycky to samo za pár dní zmizelo samo. tak nevím.

Děkuji za odpověď. Lili

 Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

pseudo – předpona

pseudo – předpona označující nepravost, zdánlivou podobu

stenokardie svíravá bolest u srdce

Jinak to chce kardiologa a třeba mu strčit toto Can pathologies be additive?

A hlavně se nenechat odbýt ani odbít!

EKG nestačí, chce to měřit celý den, holtrem, a i tak to nemusí nic moc ukázat. S člověkem to někdy zamává, jednou nízký a vzápětí vysoký tlak, ale když ho měří, je to na potvoru v normě, ale ono nic není v normě, to je ta zrada u chlamydií! Bohužel tady platí jedno měření, žádné měření!

Člověku se zamotá hlava, až to s ním praští, když ho proberou a někam odvezou, má zase normální tlak a pak tvrdí, že byl překyslíkovaný, ale ve skutečnosti měl extrémně nízký tlak! A k tomu bušení srdce. Něco viz ten odkaz, nízký tlak, nedokrvení věnčitých tepen, nedostatek kyslíku, bušení srdce, které to chce všechno dohnat....nevím, jsem laik, ale tak nějak se mi to jeví.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Lili já se s tlakem taky

Lili já se s tlakem taky hýbu nahoru a dolů, vždy jsem měla tlak spíš nižší, okolo 100/60, ale bylo mi na něm dobře. Před mnoha lety začaly houpačky, z 90/60 se vyhoupnu na 155/95, za deset minut jsem zas na 85/45. Tlak na hrudi také, pocit, že mi srdce občas vyskočí z hrudníku taktéž. U jedné doktorky jsem dostala prášky na zvýšení tlaku, jelikož ona naměřila málo, druhá mi zas dala na snížení, protože naměřila moc. Takže neberu ani jedno a nechávám to osudu. Ono by se to asi nějak tlouklo, že.. Tlakoměr jsem zahrabala hluboko do skříně, protože mě to akorát nervovalo, připadala jsem si jak mimozemštan, když jsem si během 10 min změřila 3x tlak a výsledky se vždy tak radikálně změnily. 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd atd atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08doxybene

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Taky jsem na tom podobně,

Taky jsem na tom podobně, dříve tlak cca 90/60 (omdlévala jsem) a nyní šup nahoru šup dolů, tlakoměr mám a už ho také raději nepoužívá, ;-)) a také mám poslední dobou dost zrychlený tep... no bodejť by né, když ten organismus takhle dostává zabrat od těch potvor... ;-(( (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

 To chce dobrého

 To chce dobrého kardiologa. Jinak to lítání tlaku je dost nebezpečné, když to pak spadne na 60/40, to už není žádná legrace. Zamotá se hlava a když se probereš, máš boule v lepším případě a ještě tě mají za opilce. Nepodceňoval bych to! 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Tlak 60/40 jsem mývala

Tlak 60/40 jsem mývala také a nejvíc v těhotenství ;-/ než jsem se s tím naučila zacházet, tak jsem byla furt na zemi. Kamarádka (porodní bába) mě poradila, že si dám hlavu mezi nohy, zavřu oči a čekám až to přejde a pomalu otevírám oči a když je to dobré, tak opatrně nahoru. Nebo si sednu (když to jde) a totéž, hlavu mezi nohy a přejde to ;-) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Hm, ale zkus to udělat na

Hm, ale zkus to udělat na nástupišti při příjezdu metra, do  kterého chceš akorát nastoupit. 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Mno, muzes mit reakce na

Mno, muzes mit reakce na lecbu. Tvuj kardiolog by o tom rozhodnemel vedet.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To co popisuje Lymess

To co popisuje Lymess jsou extrasystoly. Mám to taky. Nejdřív mi klasicky nikdo nevěřil. Proseděla jsem x nocí s pocitem, že se mi zastavuje srdce a modlila se, aby se nezastavilo úplně. Pak k tomu začaly bolesti na hrudi, vystřelující do L ruky, opocení, pocit na omdlení, na zvracení,.... infarkt jak vyšitej! Záchranku jsem si nikdy nevolala, ale nechala jsem se na pár dní napíchnout na monitor, a konečně mi uvěřili. Když tohe trvá několik hodin, je to fakt záhul. Dle doktorů běžná věc, neškodná,.... Já mám pocit, že chcípnu. Nejdřív mi na to napsali Egilok, což je betablokátor, a já se po něm kvůli astmatu začala dusit. Dr. mi řekl, že dokud mu nedonesu černý na bílým potvrzený, že se mi zhoršilo astma, tak mi Egilok nevysadí. Vysadila jsem ho sama a šla k jinýmu Dr. Ten mi dal Isoptin, po kterým někdy bylo líp, někdy ne. Prý je to všechno od psychiky. Sertralin, co mi dal, jsem ani nezačala brát. Takže opět další Dr. Ten doporučil srdeční katetrizaci a tzv.radiofrekvenční ablaci místa, kde arytmie vzniká. Teď čekám, až mě objednají a v sobě svádím obrovský boj, jestli na tenhle výkon mám vůbec jít. Nechce se mi do sebe nechat rýpat, resp. rýpat do srdce, když nevím, zda to bude mít efekt? Nemáte s tím někdo zkušenost?

Opakované infekce, CFS, atop. ekzém, postinfekční myositis, astma, únava, komorová arytmie, bolesti a křeče svalů, zánět v očích,subfebrilie, návaly pocení,...

Mám s tím zkušenost v

Mám s tím zkušenost v rodině. Když se udělá v srdci krom Hisova svazku další - falešné vedení elektrických vzruchů- dělává to tyhle problémy. Ablace může pomoct, dělá se to běžně. Zkonzultuj i na jiném kardiopracovišti, jestli jsi vhoný adept.

Tohle je snad jeden z

Tohle je snad jeden z nejhorších ze všech příznaků, mám za sebou jedno volání záchranky, při kterém jsem se mumláním snažila nadiktovat příteli heslo k účtu, protože jsem regulerně věřila, že je to konec.  Natočili nějaké rychlo EKG - prý pohoda, puls 100, prý taky pohoda (no nevím).

Mám to prakticky neustále, pocit, že srdce se rozskočí a že se zastaví dech, pořád si tam přikládám ruku, v noci mne to /pokud se mi podaří vůbec usnout/ pravidelně budí. Je to palčivá bolest vystřelující do krku, někdy se začnu dusit, jsem celá zpocená. Dle Dr. to všechno léčí Lexaurin a psycholog. Klasika.

Viz Příběh Davida

Viz Příběh Davida Wheldona, léčba nákazy Chlamydia pneumoniae se srdečními a svalově bolestivými příznaky

Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

aj v knihe Dr. Hellenthala,

aj v knihe Dr. Hellenthala, Kapitola 2.34. Cardiac Infarction Therapy http://www.julius-hellenthal.net/files/enHellenthalMedRev21Ct.pdf precitaj si to ak vies anglicky, ak nie tak translator.
najpodstatnejsi vynatok:
"The costs for a bypass operation range from approximately DM 40,000 (German marks) to
DM 60,000; for a cardiac catheterization exam approximately DM 2,000 to DM 4,000.
In April 1997, the German Internists Congress took place in Wiesbaden, and reached the
following conclusion: The medical surprise of the century – cardiac infarction and cerebral
infarction are essentially caused by bacteria. The guilty bacteria are called chlamydia"
...........
"Costs of long-term antibiotics, a therapy, that is, treating the (bacterial) origin of cardiac infarction
and of arterial sclerosis, would in my estimation amount to approximately DM 1,500 per person."

....cele je to o prachoch, cely system...radsej nechaju cloveka dojst do stavu, kde mu spravia bypass ako by namiesto toho liecili povodcu problemov...a bez operacii...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Mně ta sranda zatím stála

Mně ta sranda zatím stála asi tak 100 až 150 tisíc včetně doplňků, biologická léčba RS apod. stojí tuším ročně bratru 600 tisíc ..... 

Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

Moja obvodna mala chlamydiu

Moja obvodna mala chlamydiu a povedala mi,ze tiez sa budila ,ze jej stale busilo srdce... a jej kolegovia jej povedali,ze je neurotik.

podstatne je, ze medici

podstatne je, ze medici vedia o tom, ze za srdcovimi problemami je chlamydia, ale financne prospesnejsie je liecit pacienta uz do konca zivota ako ho vyliecit po 1 ci 2-3 rocnej cielenej antibioze...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Měl tu někdo z vás

Měl tu někdo z vás problémy s lítajícím tlakem? Jsem vyčerpaná z těch skoků 150/100 a pak 100/65, nikdy jsem takové problémy neměla :(

ahoj, ja to tak tiez mam a

ahoj, ja to tak tiez mam a neviem co s tym...na internom vsetko ok, u obvodnej vysoky, doma nizky.

Jo já taky a dlouho. Taky

Jo já taky a dlouho. Taky mám podobné triky, co s tím.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k