Tento príspevok sa netýka liečby.

Nechcem zaťažovať prítomných, ktorí majú záujem len o príspevky k liečbe týmto príspevkom, preto som uviedol daný nadpis. 
Ak administrátor zmaže tento príspevok, aby sa nekumulovali reakcie v evidencii posledných komentárov, pochopím to ako oprávnené. 

Občas sa nájdu ľudia s neštandartným myslením, ktoré je až bizardné. Takýmto príkladom je aj Judr. Dalibor Gruza PhD, ktorý vo svojej teorii Filozofia rovnováhy, okrem iného poukazuje aj na to, že chamydophila je na nás zlá preto, lebo zlo plodí zlo. Pre záujemcov je tu video o jeho teórii  http://www.youtube.com/watch?v=CEeiEeMXcKk&feature=plcp . 
Nasledujúci príspevok je jeden z mnohých, kde prezentuje svoje myšlienkové pochody. 
Ktorá z vás by chcela byť jeho snoubenkou? 

 Dnes jsem byl se svou snoubenkou v Brně, já pracovně, pro ni to byl výlet, zastavili jsme se snoubenkou blízko obchodů, chodili jsme po obchodech a dostal jsem najednou hlad, přestože jsem před tím snědl 160 gramů kešu. Zašel jsem do vietnamské restaurace, řekl jsem, že jsem vegetarián, řekli mi, že čínské nudle jsou jenom těstoviny s olejem, dal jsem si dvě porce čínských nudlí za přítomnosti své snoubenky. Když jsme jeli domů, napadlo mě podívat se na internet v mém mobilním telefonu z čeho se vyrábí čínské nudle, zjistil jsem, že jsou pravidelně smaženy s masem, na tuku z masa, z kuřat apod. Podle mé Filosofie rovnováhy šlo o útok ze strany okolní společnosti proti mně, na který jsem musel odpovědět protiútokem, a to tak, aby mne to vážně nepoškodilo a abych způsobil co možná nejméně smrti a bolesti (Abych se svým slepicím mohl podívat zpříma do očí). Proto jsem začal nadávat proti Vietnamcům a mému jídlu čínských nudlí, řekl jsem své snoubence, že lituji, že jsem ji vzal na pracovní cestu do Brna, že ji již dlouho nevezmu (protože ona mne zavedla na místo a za její přítomnosti jsem snědl ony zřejmě v kuřecím tuku smažené nudle), má snoubenka se totiž stala představitelem společnosti, proti které jsem vedl svůj protiútok. Nakonec jsem zrušil naši společnou dovolenou, kterou jsem z převážné většiny platil já osobně jako její narozeninový dárek(v hotelu v lázeňském městě nedaleko našeho bydliště, pouze cca 15 km od našeho bydliště z ekologických důvodů) a vrátil jsem ji její malý příspěvek na tuto naši společnou dovolenou. Důvodem bylo, že součástí stravy v tomto hotelu byly snídaně, kde by má snoubenka jedla mnou zakoupené maso z poražených zvířat a že bych tam neměl svoji frutariánsko humánní stravu (viz výše tento topic) a mohla by se snadno opakovat situace s čínskými nudlemi (tedy, že bych působil zbytečnou smrt a bolest). Podle mé Filosofie rovnováhy má snoubenka ocení tento můj protiútok, který jsem vedl proti ní a společnosti, jehož účelem bylo vyloučit zbytečnou smrt a bolest jako moji mužnou odpověď na zřejmě jejich útok s čínskými nudlemi, i když se bude tvářit dotčeně, zvláště pak budu-li ji nadále brát do Brna na výlety při svých pracovních cestách, když si tam budu dávat větší pozor na to, co jím. A budu se moci opět podívat svým slepicím zpříma do očí.

(viz www.filosofierovnovahy.sweb.cz )

Je to vůbec možný?! Tak

Je to vůbec možný?! Tak to je dobrej magor, co si o sobě vůbec myslí a ještě s takovým xichtem! Já bych o něj teda neopřela ani rezavou ukrajinu! Tohle mi vélzt do baráku, tak mu jí takovou našiju mezi zuby, že by letěl i s futrama a na cestu bych mu strčila ten jeho "PhD" diplom někam. Fakt neskutečný...

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

V příspěvcích do blogů

V příspěvcích do blogů je nadpis:
"Tak jsem prej blázen"  - že by tedy další kousek - tentokrát opravdu a z Hustopečí?! :-)

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Hustý.(na WP od 10/2007,

Hustý.

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, CMV, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, chronická žilní nedostatečnost, bolesti kloubů a svalů, únava, 3/2012 zjištěna autoimunita štítné žlázy, léčba: azi, doxy, entizol, HAK Jeanine)

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k