Verte či neverte:

Ano, potravinove doplnky a

Ano, potravinove doplnky a bylinne produkty jsou silene skodlive a pokud mozno je potreba je co nejrychleji zakazat, abychom mohli co nejvice vydelat na chemických produktech z nasich farma firem. Kdyz uz je nelze momentalne zakazat, je dobre alespon produkovat co nejvice clanku o jejich skodlivosti. Doplnky a byliny nam kazi trh. 
Vase Kralovska FARMACEUTICKA spolecnost. 

Dal jsi se na dealovani ve farma prumyslu, Ivane? :o)

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak, a zdrovoživové -

Tak, a zdrovoživové - nepřátelé léků aby se picli  :-)

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Dal jsi se na dealovani ve

Dal jsi se na dealovani ve farma prumyslu, Ivane? :o)

Jasne Adriano. Čo by človek neurobil pre peniaze :-)

"Autorizovaný zástupca" Vašej kráľovskej farmaceutickej spoločnosti Ivan. 

Na nádchu (rýmu) neexisuje

Ajajaj, tak rýma, no

Ajajaj, tak rýma, no povídá se, rýma neléčená trvá 7 dní, rýma léčená trvá jen jeden týden ... ovšem, ale má to jeden háček, není rýma jako rýma.  A zase jsme u toho, je třeba léčit příčinu, původce, ne nudle u nosu, viz major taková zadní rýma se projevuje ani ne tak jako nudle u nosu, ale jako zahlenění tam vzadu, v krku ..


viz např. Prezentace prof. Strattona v příručce snímek 6 atd. 


Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k