diatomx zapečetěné lahve?

Objednával někdo křemelinu z obchodu http://diatomx.co.uk/ ? Přišla mi láhev, ale není není nijak zapečetěno víčko. Měli jste to tak stejně a nebo to mám reklamovat?
Díky

Já jsem tam teda žádnou

Já jsem tam teda žádnou pečeť neměla, a ani nehledala.


Na WP od 06/2012 (2x50mg Mino,3x250mg Sumamed,zatím bez pulsů). 15 let chronické bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,kompletní insomnie,pálivé bolesti zad,srdce,tuhnutí krku. Od 08/2012- občas bolesti hlavy,zad,nohou,vnitřní třas,insomnie.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

ty co tam chces lepiacu

ty co tam chces lepiacu pasku cez viko cico? :DD

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Noo, vždyť i blbá voda v

Noo, vždyť i blbá voda v obchodě má "zapečetěné" víčko, aby ti tam nikdo nic nenalil, nebo obsah nevyměnil, jsem na to prostě zvyklej a trochu mě to překvapilo :). Terco, díky za odpověď.

 Hunts, tedy nějak


 Hunts, tedy nějak "zapečetěné" by to asi být mělo. Člověk z toho má asi divný pocit, co v tom je... Zavolej tam, a zeptej se, ale nevolej tam za sebe, protože ti jasně řeknou, že to tak má být. Zavolej tam jako někdo jinej, že si to chceš objednat, a že se chceš zeptat, zda to chodí originál zabalené, a uvidíš, co ti odpoví. A případně jim to pak můžeš vrátit. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />


Mně když přišel Praziquantel a Albendazol, tak jsem z toho byla na nervy, protože to přišlo v igelitovým pytlíku bez jakéhokoliv označení, jen tam bylo fixem uvedeno P a A a dost divně to smrdělo…. Jediné, co bylo originál, to byla pasta Ivermectin, jenže tam z obalu zase na mě čuměl kůň, takže jsem dva dny přemýšlela, co s tím. Pak jsem to riskla, a zatím žiju... :o) Ale bylo to přes toho léčitele a tak jsem jeho kontaktu do jisté míry věřila. Pokud ten zdroj neznáš, tak je lepší si to nějak ověřit.  

 

Já nejsem já....  :o(

diatomx bych se nebala, to

diatomx bych se nebala, to spis igelitaky popsane fixou by me asi paradne vydesily a v kosi skoncily

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky, dneska to začnu

Díky, dneska to začnu užívat a dám vědět zda byl nějaký efekt :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k