Vesele vanoce a stastny Novy rok 2013

Protoze nevim, jak moc tu ted kolem svatku budu, mozna spise ne, preju vsem s predstihem hezke vanoce a do roku 2013 plne zdravi, jiz zadne hadky, zadne depky a ve vsech smerech jen pozitivni vyvoj. Vsechny brebery at chcipnou a to jakekoliv.
At jsme vsichni uz jen zdraví, bohati a "happy" :-)

http://www.youtube.com/watch?v=b4_EdJ-XkUA

Pekné vianoce všetkým:-))

Pekné vianoce všetkým:-))

Prajem Vam Vesele Vianoce a

Prajem Vam Vesele Vianoce a Štastny Novy rok

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=0annFpEOW2E

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Do nového roku přeji všem

Do nového roku přeji všem MUDrům a podobým, aby byli nemocní jako my. Lepší pár nemocných MUDrů. kterým něco pak dojde, než miliony nemocných na celém světě bez pomoci. Ať se svět zlepší.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ahojte přátele

Ahojte přátele spolubojovníci, já nebudu prát MUDrum ani nikomu jinému, aby byl nemocný. Spíše si přeji, aby byli otevřenější problémum pacientů a spojili své hlavy, aby vymysleli nejaký účinný lék. Všem Vám přeji hlavně to zdravi a to, abyste si každy z Vás našel tu účinnou léčbu, která vám pomůže pokořit všechny ty mrchy!

Několik málo MUDrů ničí

Několik málo MUDrů ničí životy velkého množství lidí. To je fajn. Budem se na sebe usmívat jako dementi. MUDra kterej zvedne línej zadek, bude mít svůj vlastní názor a bude otevřenější problémům pacientů jsem ještě nepotkala a ani nepotkám. Tady je to sci-fi. Ještě bych jim mohla popřát, ať jim Ježíšek přičaruje krumpáč, ale oni se nehodí ani k tomu. Tak jim aspoň popřeju, aby se potom uzdravili.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ja preju vsem na tomhle foru

Ja preju vsem na tomhle foru pevne nervy, vybrali jsme si nelehkou cestu. Je uzasne, ze jsme nasli jeste energii pomahat si. Dekuji provozovateli a vsem prispivajicim, jste nejen vzdelani v tematu, ale i lidsti a to se pocita. Na WP od 06/2012, nyní 2x100mg Mino,3xt500mg Azi,1x300mg Rifa, 2x400 Artemisia. 15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku. Od 08/2012-občas bolesti hlavy,zad,nohou,insomnie.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Tiez prajem kazdemu z fora

Tiez prajem kazdemu z fora pekne Vianoce a nech sa nam v roku 2013 podari rozlusknut problematiku latent. infekcii. Inak presne chapem,ako to so zelanim mysli Gejsa. Syty hladnemu neveri...odborne neznaly a sucasne zdravy lekar nam tiez neveri ... :(

Já přeji všem pevné

Já přeji všem pevné nervy hlavně s doktorama, kde většinou nenajdeme pochopení a proto se musíme léčit sami. Jsme každý na jiné straně barikády. Doktoři potřebují stále nemocné lidi, proto nás neuzdravují, ale udržují v nemocnosti. Celý farmaceutický průmysl by se zbořil, kdyby nás léčili či dokonce vyléčili.!  Hlavně neklesat na mysli a stále bojovat, třeba i roky, ale nevzdávat to ! I když jsem již kousek dál - rakovina - tak to nevzdám  a pořád věřím, že zvítězím ! Takže přeji všem hodně sil a pozitivní myšlení!

Ireno, my ti moc přejem,

Ireno, my ti moc přejem, abys svůj boj vyhrála. 
Vždycky si vzpomenu na moji kamarádku (cizinku) diplomatku a její tři děti. Bydlí v Africe, aby její děti nepoznali globalozaci, konzumní společnost atd. Úžasnější děti jsem nikdy nikde neviděla. Přeju všem, aby budoucnost byla růžovější.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k