Nic moc

Zdravím všechny. Tak jsem po třech týdnech konečně vstala z mrtvých a opět vím, o světě. Po pravděpodobném třítýdením herxu jsem se konečně postavila na nohy. Dala jsem opět kolečko po mudrcích - revmatologie ( pověstné kuře a slepice ) už ve dveřích jsem dostala otázku co jsou turmomarkery, zodpověděla jsem a jala se tentokrát zkoušet mudr já. Co jsou herxmeierovy reakce nemá páru a že je možno užívat kombinavi ATB taky né. Podle ní mám systémovou nemoc, předepsala mi Medrol a mám přijít za deset dnů s výsledkem, že se cítím líp. To mě pobavila. Včera mě postihla silná migréna, ležela jsem jak lazar, blila a myslela jsem, že je to zas nějaký herx. Ještě jsem se nestihla sezbírat z jednoho a neměla jsem sílu bojovat s dalším. Dnes je trochu líp akorát ještě pořád bolí levá strana hlavy, užívám na to Relpax- moje první pomoc při záchvatech, ale tentokrát byl záchvat opravdu silný. Dnes jsem byla u mé gynekoložky, která o protokolu ví úplně vše a u které jsem na PN a kroutila hlavou nad revmatoložkou. Předala mě do péče PL, prý ať mě ještě nechá doma a pro léky si mám kdykoli přijít k ní. Všechno má nastudované akorát, že už mě tak dlouho nemůže nechat doma. Přišly mi výsledky krevních testů na chlamky a poprvé bylo vše negativní tak jsme se shodly, že budou asi falešně negativní, protože mám pořád problémy a před komisí bychom s negativníma výsledkama neuspěly.Tak jsem zvědavá jaký přístup bude mít PL, na protokol řekla, že je to jen teorie a ani se na to nepodívala. K léčení ji nepotřebuji a pokud mě vypíše tak to budu muset nějak zvládnout. Ještě pořád se nijak nezlepšilo moje zapomínání, každý den mě něco překvapí nebo někoho překvapím já. Takže po dvou měsících léčby nepociťuji skoro žádnou změnu, ale s tím počítám. Nejde všechno hned a půjde to pomalu. Únava pořád veliká, bolesti hlavy, kloubů,pálení na hrudi a bolesti břicha. Přidalo se točení hlavy a to v dost velké míře a někdy si připadám jako sjetá. Poprvé co nemám chuť vůbec do ničeho a z ničeho nemám radost. Asi mi chlamky hnízdí v hlavě a ovlivňují mou psychiku. Žádný světlý bod v dohlednu. Ach jo.

Luky, vydrž, jsme s

Luky, vydrž, jsme s tebou:-)

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy a brnění, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Luky soucítím s tebou,

Luky soucítím s tebou, mě je taky šoufl, vždycky v těhlech situacích pochybuju jestli dělám správně, ale na druhou stranu, sedět se založenýma rukama a dívat se jak je mi stále hůř a hůř, to opravdu nechci, takže bojujem dál!

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


Člověče s Tebou to tedy

Člověče s Tebou to tedy mává hodně, džím palce. Já sem první dva měsíce taky nepociťoval o moc víc než bolesti, zle od žaludku a tak jeden delší herx na umření. Co bylo horší - jak píšeš - ten "nepřádek v hlavě". Trpěl jsem hroznými depresemi, sebelítostí, v práci jsem se sice "účastnil" ale jsem i lidem řekl, aby mě brali vážně tak na 50% a to i s produktivitou. Žena jsouce pozitivní na CPN a mykoplazmata se na mne tak toršku vyflajzla že jí nic není a že se léčit nebude..., hrozně mne to bralo psychycky. Je mi 50 a já i brečel, tu tam tak pro sebe v koutku. Napsali mi na to antidepresiva 3. typu. Ale tak po 4 měsící se to všechno pomalu zahlazuje, už mi není tak zle, můžu i víc pracovat, zlepšily se klouby,.. atd. Věř že se k tomu prokoušeš taky a organizmus se s tou náloží léků srovná. Blbý je, že Tě prudějí ti někteří doktoři - to nikomu nepřidá - ale si řekni že se na ně můžeš vykašlat, protože naděje na řešní tu rozhodně je. Tak nazdar a vydrž.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Luky drz se! a nebuj, ona

Luky drz se! a nebuj, ona ta sinusoida pujde urcite zas nahoru!  

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

 Kamaráde, Keiro, Mufko

 Kamaráde, Keiro, Mufko děkuju za podporu aspoň takhle se mi trochu zvedne nálada když vím, že v tom nejsem sama. Karle když jsem si četla cos mi napsal, tak jsem si četla sebe. Úplně jsem se v tom viděla, je mi 33 a  i já někdy brečím nad bezradností svojí a tupostí doktorů - pánů bohů. Včera jsem byla odeslána na neurologické vyšetření a už teď je mi jasné jak to dopadne. Když jsem si tady četla příspěvky od vás jak se tihle doktoři chovají tak to u nás v Opavě nebude o nic lepší. Dneska jsem měla opět probdělou noc a teď ráno mě brní levá ruka + tři prsty. Už se mi to stalo párkrát, ale nemám v ní cit a padají mi věci. Nálada pořád stejná. 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k